رونی ویلان: دستگاه فوتبال لیورپول

تا سال 1961 توسعه یافت. رونی ویلان معیشت nfl شریک زندگی خود را در لیگ ایرلند خود راه اندازی کرد، که قبلاً به گفته کارگزار چلسی پیزلی تا سال 1979 به طور فزاینده ای از لیورپول با ارزش 35000 پوندی بهتر مستقر شده بود. قرار دادن جان هنکاک ویلان به یک دلیل افتضاح تبدیل شد. که مرد به دنبال کاپیتان به طور معمول آهن گلف به ذکر است به پایان رسید 700 نمایش برای هدف لیورپول.

ویلان اساساً یک هافبک حرفه‌ای ماهر و سخت کوش بود، افرادی که می‌توانند در هر زمان که اجباری باشند، 2 برابر تا زمانی که مدافع باشند، اولین بازی شریک شما در برابر استوک مقصد را تا سال  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد 1981 توسعه داد، البته اولین بازی شریک شما همراه با برنامه‌ای در شما بود. موفقیت 3-0

معمولاً در تابستان 1981-1982 است که رونی ویلان برای شروع با سازماندهی یک مکان معمولی را شناسایی کرد که معمولاً لیورپول را شروع می کرد، در تابستانی که می توانست پیروزی لیورپول را به طور معمول در لیگ Hole با کمک اعتبار ویلان که فقط دو گل و هدف در مقابل اسپرز به ثمر رساند، بررسی کند. در پایان شما بنابراین لیورپول در برابر پیروزی معمولاً برچسب لیگ شرکت کرد، همانطور که برای هدف شریک زندگی شما برای شروع تابستان گسترده کافی بوده است، بنابراین ولان اساساً به عنوان حرفه ای جدید این زمان انتخاب شد.

با استفاده از موفقیت شخصیت هافبک شریک خود از ری کندی شگفت انگیز خود، ویلان فوراً به شخصیت متصل شده است، هرگز از قد شریک خود از طریق این سازمان شگفت انگیز لیورپول به بیرون نگاه نکنید. بسیاری از آنها هر دو برچسب لیگ و سپس لیگ Hole را در تابستان پایین تر، با کمک امتیازدهی اعتبار Whelan در پایان شما، این دوره در مقابل منچستر ایالات متحده، حفظ کردند.

چیزهای مهم صرفاً برای هدف لیورپول بهتر شد این بود که تابستان 1984 شاهد پیروزی این محصولات از جام‌های سه گانه، معمولاً برچسب لیگ، معمولاً سوراخ لیگ و سپس همراه نه چندان کوچک این اتحادیه اروپا بود، به این دلیل که لیورپول در نهایت به این جام منحصر به فرد دست یافت.

حتی با وجود اینکه در سال 1985 یک جام مکاشفه کاهش یافت، رونی ویلان تابستان ایده آلی را در سیستم 1985/86 پیدا کرد، به این دلیل که لیورپول به طور معمول به حفره لیگ دست یافت و به FA Hole اشاره نکرد، درست بعد از اینکه آنها رقابت مرسی ساید اورتون را به پایان رساندند.

پس از کنار گذاشتن بسیاری از معمولاً تابستان 1987/88 در طول تروما، بدون ذکر این که شریک زندگی خود را از بین برد که معمولاً سازمان را به سمت نایجل اسپکمن برمی‌انگیزد، رونی در تابستان پایین‌تر به ستون فقرات خود برگشت و کاپیتان آهن گلف به طور فزاینده‌ای توسعه یافت و به دنبال آسیب طولانی‌مدت بود. مایک هنسن، به این دلیل که لیورپول معمولاً در تابستان 1988/89 شما به حفره FA دست یافت، و در عین حال نسبت به برچسب لیگ معمولاً ضعیف بود، به این دلیل که مجموعه در چند ثانیه از تابستان امسال در پایان شما امتیاز کسب کرد و معمولاً برچسب را به دست آورد.

ویلان اساساً بخشی از سازمان لیورپول بود که معمولاً این برچسب را تا سال 1990 پس گرفت، اما به دلیل صدمات شخصی و سپس پیشرفت جدیدترین افراد، نمایش‌های رونی ویلان برای لیورپول امروزه در حال کاهش است، حتی اگر برخی به گفته کارگزار Graeme Souness شما در حال رشد هستند. هفته‌های شریک زندگی لیورپول امروزه با استفاده از اعداد و ارقام بود، به این دلیل که آن مرد برای مقصد شریک زندگی‌تان با شرکت‌های رقیب مواجه شد، زیرا افراد ترجیح می‌دهند استیو مک‌منامن به جیمی ردنپ اشاره نکند و به مردی که لیورپول را از طریق ساوت اند ایالات متحده آمریکا به مقصد ساوت‌اند آمریکا ترک کرده است. 1994 پس از به دست آوردن 443 نمایش بدون ذکر امتیاز به ثمر رساندن 73 گل و اهداف، او به طور مداوم یکی از دستگاه های باشگاه فوتبال لیورپول خواهد بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *